Henkilökunta

Henkilökunta

Tapaa ammattilaisemme

Kaikki henkilökuntamme jäsenet ovat omistautuneita tarjoamaan kunnioittavaa ja ammattimaista palvelua perheille, jotka tarvitsevat tukea hautajaisjärjestelyissä ja surun keskellä.

Tanja Piira / Koko Suomi

Osakas, hautauspalvelut ja suunnittelu
Markkinointi, LKV, kuolinpesät,
Ulkomaan kuljetukset, asiantuntija-apu
Franchising-tiedustelut.

050 553 8247 / 010 348 2400

tanja@hautausfuneral.fi

FIN/ENG/SE

 

 

Saeid Ranjbar / ESPOO

Hautaustoimiston johto Espoo ja Kauniainen, 

Hautauspalvelut ja suunnittelu, 

kukat, perukirjat, ulkomaankuljetukset, erikoisosaaminen: foreign funeral, ulkomaan hautaukset, muiden maiden uskonnot 

(toiminut myös Iranissa) 

044 245 5373 / 010 358 2400 

espoo@hautausfuneral.fi 

FIN/ENG/IRAN 

Rebecca Viitala / HELSINGFORS, VANDA, ESBO

Rebecca betjänar också på svenska. 

Hon är svensk- och finskspråkig och hon hjälpa dig med alla dina begravningsarrangemang. 

045 787 646 33 / 010 348 2400 

rebecca@hautausfuneral.fi 

SE/FIN/ENG

Aino Julkunen / KUOPIO

Hautaustoimiston johto Kuopio ja lähialueet, 

Hautauspalvelut ja suunnittelu, perukirjat, kukat, kuolinpesät, kiinteistöarviot, kiinteistönvälitys

044 248 8269 / 010 348 2400 

kuopio@hautausfuneral.fi 

FIN/ENG

Riitta Ovaska /HELSINKI JA VANTAA

Osakas, hautausasiantuntija, hautaukset, kalmasiivous ja kukat, perukirjat.

Erikoistunut ulkomaanhautaukset ja muiden maiden uskonnot 050 357 2836 / 010 348 2400

riitta@hautausfuneral.fi

FIN/ENG

 

 

Anniina Hiltunen / KANTA-HÄME, TUUSULA, NURMIJÄRVI, HYVINKÄÄ

Hautaustoimiston johto Nurmijärvi, Tuusula, Kanta-Häme ja lähialueet 

Hautauspalvelut ja suunnittelu, perukirjat, kukat, kuolinpesät

044 248 8434/ 010 348 2400 

anniina@hautausfuneral.fi

FIN/ ENG / SE 

Janne Kieselbach

Osakas, hautauspalvelut ja suunnittelu

Kiinteistönvälitys, LKV, Kuolinpesien arviot

Er spricht Deutsch und Finnisch und kann Ihnen bei allen Bestattungsarrangements behilflich sein.

050 553 8248 / 010 348 2400

janne@hautausfuneral.fi

 

FIN/ DE/ENG

Mika Rouhiainen

Kumppani, hautakivet

010 348 2400

info@hautausfuneral.fi

Oscar Lepistö

Kumppani, kuljetukset

010 348 2400

info@hautausfuneral.fi

Miro Banik

Kumppani, catering

010 348 2400

info@hautausfuneral.fi

Ann-Sofie Träskman

Kumppani, lakipalvelut

010 348 2400

info@hautausfuneral.fi

Karoliina Juurinen

Kumppani, kuolinpesän tyhjennys

010 348 2400

info@hautausfuneral.fi

Salla Puhakka

Kumppani, valokuvaus

010 348 2400

info@hautausfuneral.fi

Virpi Suninmäki

Kumppani, muistokorut

010 348 2400

info@hautausfuneral.fi

Johanna Oras

Kumppani, Ikuinen Rakkaus -mallisto

010 348 2400

info@hautausfuneral.fi